Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november | Benjamins

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF1 14961 Hockeyclub VVV MF4 09:00 09:30 RABO Veld 1  info
1A
MF2 14930 HC Athena MF2 30 08:00 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 21025 Hockey Vereniging Abcoude MA1 20 12:55 14:15 uit -   info
MA2 21398 HIC MA2 16:30 17:30 RABO Veld 1  info
Fluiten: Denise Helmer (ZH MA3) en Esley Kok (Dames J1)
MA3 21730 Hockeyclub VVV MA1 30 10:30 12:00 uit -   info
MB1 19701 M.H.C. Purmerend MB2 45 13:30 15:15 uit -   info
MB2 19960 Alkmaarsche M.H.C. MB7 60 09:45 11:30 uit -   info
MB3 19351 AMHC Westerpark MB4 11:45 12:45 RABO Veld 1  info
Fluiten: Laura Winters (Dames 1) en Eva Verhoef (Dames 1)
MC1 22752 HC Athena MC2 30 16:15 17:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC2 22917 THC Hurley MC5 12:45 13:30 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Judith Joosten (Overige) en Nubia Spaltman (MA2)
MC3 22857 H.V. de Terriërs MC7 14:00 15:00 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Jochem van den Barg (JA1) en Max Bakker (JA1)
MD1 18068 Pinoké MD2 10:00 11:00 RABO Veld 1  info
Fluiten: Niels Broszat (Heren A) en Marcel Buyink (Heren A)
MD2 18298 Hockey Vereniging Abcoude MD3 20 09:25 10:30 uit -   info
MD3 19002 U.H.C.QUI VIVE MD5 15 11:30 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JA1 23908 HSC Hermes JA1 15:30 16:30 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Sam Rosen Jacobson (HJ1) en Rick Fokker (HJ1)
JB1 20494 AH & BC JB2 30 14:30 16:00 uit -   info
JB2 20694 U.H.C.QUI VIVE JB3 15:15 16:00 RABO Veld 1  info
Fluiten: Dennis Buizert (HJ1) en Myrthe de Vries (ZH MA2)
JC1 17870 THC Hurley JC4 13:30 14:30 RABO Veld 1  info
Fluiten: Rick Fokker (HJ1) en Annemarijke Udo (Dames A)
JD1 22431 MHC de Reigers JD1 30 07:45 09:00 uit -   info
JD2 22452 Zandvoortsche Hockey Club JD1 11:15 12:00 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Laure Montanus (Dames A) en Dave de Groot

25 november | Mini's

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 15014 Pinoké ME2 09:00 09:30 RABO Veld 1  info
1B
M6E2 14972 Hockey Vereniging Abcoude ME6 09:00 09:30 RABO Veld 1  info
1C
M6E3 14884 AMHC Westerpark ME4 40 09:05 10:15 uit -   info
M8E1 15034 MHCHBS M8E2 60 08:30 10:00 uit -   info
M8E2 14850 WFHC Spire Spire (WFHC) MIX 8E2 10:00 10:30 Bangarage Volvo Veld 2  info
2AB
J6E1 14785 AH & BC JE15 30 08:00 09:00 uit -   info