Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 april | Benjamins

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF1 43135 U.H.C.QUI VIVE MF2 09:15 09:45 Bangarage Volvo Veld 2  info
MF2 43140 Hockey Vereniging Abcoude MF2 20 08:10 09:00 uit -   info
MF3 43296 HIC MF6 08:15 08:45 Bangarage Volvo Veld 2  info
JF1 42529 HIC JF3 25 08:35 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

21 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 20769 Hockey Vereniging Abcoude MA1 15:30 16:30 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Loek Snijders (HJ1) en Emma van der Meulen (Dames J1)
MA2 21422 HIC MA2 25 14:35 16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA3 21824 Hockeyclub VVV MA1 15:00 16:00 RABO Veld 1  info
Fluiten: Emma van Rijk (Dames J1) en Amy van der Ham (Dames 1)
MB1 19992 M.H.C. Purmerend MB2 13:30 14:30 RABO Veld 1  info
Fluiten: Eva Verhoef (Dames 1) en Jet Röling (Dames 1)
MB2 17593 Alkmaarsche M.H.C. MB7 14:15 15:00 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Julia van Wijngaarden (Dames J1) en Puck Janssen (Dames J1)
MB3 17440 AMHC Westerpark MB4 40 14:50 16:30 uit -   info
MC1 39645 K.H.C. Strawberries MC1 40 08:35 10:15 uit -   info
veld 1  
Let op: Uittenue mee!   
MC2 39627 H.C. HISALIS MC3 40 12:20 13:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC3 39665 M.H.C. Purmerend MC4 16:45 17:30 RABO Veld 1  info
Fluiten: Timo Post (JB2) en Jaron Spaltman (JB1)
MD1 40803 H.V. de Terriërs MD1 55 08:50 10:45 uit -   info
MD2 40742 HV Myra MD4 25 13:05 14:15 uit -   info
MD3 40825 MHC de Reigers MD5 10:15 11:00 RABO Veld 1  info
Fluiten: Niké van der Mars (MA3) en Maaike van Schaick (ZH MA3)
CS Begeleiding: vHalm
JA1 23741 HSC Hermes JA1 90 12:00 14:15 uit -   info
JB1 17313 AH & BC JB2 12:30 13:30 Bangarage Volvo Veld 2  info
Fluiten: Lieke Meijer (Dames 1) en Anouk Dix (Dames 1)
JB2 21198 U.H.C.QUI VIVE JB3 15 11:30 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JC1 38243 HV Myra JC2 12:00 12:45 RABO Veld 1  info
Fluiten: Manon van Neck (Dames J1) en Sterre de Man (Dames J1)
JD1 38794 H.C. HISALIS JD1 08:15 09:00 RABO Veld 1  info
Fluiten: Annemarijke Udo (Dames A) en Claire Veenhof (Dames 1)
JD2 38773 MHCHBS JD4 60 08:30 10:15 uit -   info

21 april | Mini's

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 41795 A.M.H.C. Rood-Wit ME2 45 09:00 10:15 uit -   info
M6E2 41645 Hockeyclub VVV ME4 08:15 08:45 Bangarage Volvo Veld 2  info
M6E3 41652 Hockeyclub VVV ME7 09:15 09:45 Bangarage Volvo Veld 2  info
M8E1 44257 MHC Bennebroek M8E2 09:00 09:30 Bangarage Volvo Veld 2  info
M8E2 44466 HIC M8E4 25 08:35 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J6E1 45401 Hockey Vereniging Abcoude JE5 20 08:10 09:00 uit -   info